KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9401253
nr 940 1253
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Gouache, Mårten Andersson (f. 1934), signerad, Nr 45, 68x44
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 februari 2015
kl 20:11:50
200 kr
500 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson
Gouache